درخواست خدمات استريليزاسيون

 

در صورت تمایل به بهرمندی از خدمات استریلیزاسیون ظریف پلیمر، لطفاً فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.لطفاً فیلدهای الزامی را تکمیل فرمایید.

لطفاً توجه فرمایید که قبل از تحویل کالا ، اسپور تست به تعداد لازم تهیه و در کارتن قرار داده شود.تاریخ انقضا اسپورتست ها 2 ساله می باشد.جهت تأیید صحت استریل هر 2 مورد زیر می‌بایست چک شوند.

 1-نوار آبی‌رنگ روی شیشه اسپورتست ها باید بعد از استریل سبزرنگ شده باشد.

2-شیشه داخل اسپورتست ها باید شکسته شده باشد و رنگ محتوی درون شیشه پس از انکوباتورگذاری به مدت 24 الی 48 ساعت با دمای 35 الی 39 درجه سانتی گراد، باید ثابت (قرمز) بماند. (رنگ زرد بعد از انکوباتور گذاری نشانه رشد باکتری و عدم استریل صحیح می‌باشد.)

توضیح: كاربرد كالا برای محاسبه شاخص ريسك استريل نشدن است. لطفا كاربری را با نگرش بر اين موضوع مشخص فرماييد

توضیح: برای تخمين حجم كالا،‌ ابتدا ميتوانيد تخمين بزنيد كه در يك جعبه با ابعاد 25 در 25 در 25 سانتيمتر چه تعداد از اين كالا جای ميگيرد. سپس عدد حاصل را به 64 تقسيم نماييد.

توضیح: اين مورد برای كالاهايی است كه در تعداد انبوه استريل ميگردند. كالايی كه مورد كشت مستقيم قرار ميگيرد،‌ در محيط كشت غوطه ور شده انستريل ميگردد.

این مهلت در قیمت خدمات موثر است

توضیح: در صورت انتخاب گزينه آخر،‌ كالا بايد به صورت شسته شده در اختيار اين شركت قرار گيرد

  Refresh Captcha  
 

درباره ما

شرکت ظريف پليمر سپاهان، ازسال 1374 به عنوان توليدکننده محصولات پليمري مورد استفاده در پزشکي و وارد کننده محصولات کامل شده و تکميل کننده محصولات نيمه ساخته داخلی و خارجی آغاز به کار نموده است.

اين شرکت فعاليت خود را بر روي توليد و عرضه اين محصولات با کيفيت مطلوب متمرکز نموده و سپس در جهت کسب رضايت، اعتماد و اطمينان مشتريان خود، بهبود عملکرد سازمانی و باهدف رعايت واجراي الزامات و قوانين بین المللي مرتبط با محصولات پزشکی، سيستم مديريت کيفيت بر اساس استانداردهاي ISO 9001: 2008 و ISO13485:2003 را در سطح سازمان مستقر و اجرا کرده است.

این شرکت عمده‌ی محصولات پزشکی و آزمایشگاهی خود را با برند تجاری بکر به بازار ارائه می‌دهد.